026 | Vzpomínka na Stavanger
Jíra Josef
1929 - 2005
- sale price: 80 000 CZK
- Sale Exhibition February 2015
Your limit is on demand. The limit can be raised.>
22 x 30 cm; olej; plátno; signováno vpravo dole, vzadu.